Podsumowanie 25. Finału WOŚP

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz firmom, które wsparły 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W tegorocznym Finale w Pruszczu udało się zebrać łącznie 10516.68 zł!
Z czego loteria to 1265.20 zł, licytacje 4096.23 zł, a zbiórka 5155.25 zł!

Zespół Szkół w Serocku zebrał 7166,00 zł!

Jeszcze raz składamy wielkie podziękowania dla osób, które jak co roku wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Zaszufladkowano do kategorii Kultura

Koncert Chóru Retro

Serdecznie zapraszamy na koncert CHÓRU RETRO podczas mszy:
w Serocku – 21.01.2017, 17:00
w Pruszczu – 22.01.2017, 9:30
w Niewieścinie – 22.01.2017, 12:00

Zaszufladkowano do kategorii Kultura

WOŚP 2017

WOŚP-2017-poprawiony-internet

LISTA OSÓB I FIRM WSPIERAJĄCYCH 25 FINAŁ WOŚP W GMINIE PRUSZCZ ORAZ PRZEDMIOTY PRZEKAZANE NA LICYTACJE:

1. WÓJT GMINY PRUSZCZ – KARNETY NA PŁYWALNIĘ W ŚWIECIU
2. FIRMA „PYCHOTA” P. MARZENA I PRZEMYSŁAW SZNAJDROWSCY – ZAPROSZENIE NA BAL KARNAWAŁOWY W ZAJEŹDZIE „BIAŁA PERŁA”
3. BANK SPÓŁDZIELCZY PRUSZCZ
4. GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W PRUSZCZU
5. FIRMA FRYCKOWSCY – TORTY ORKIESTRY
6. UBEZPIECZENIA „WIP WĄDOŁOWSKA I PARTNERZY” – PRUSZCZ – UPOMINKI FIRMOWE
7. NIEWIEŚCIN KRÓLEWSKIE WĘDLINY – P. WALDEMAR SZNAJDROWSKI
8. CHATA POLSKA – P. LUCYNA CHILARSKA – PRUSZCZ – KOSZ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
9. FIRMA MODAX – P. ELŻBIETA I ROBERT WLAŹLAK PRUSZCZ – NARZĘDZIA OGRODNICZE
10. SKLEP JUBILER P. DARIUSZ DOMISCH – SREBRNE SERCE ORKIESTRY – PRUSZCZ
11. FIRMA HANDLOWA „ESTILO” P. MARTA MENDOCHA – KRAWAT I MUSZKA PRUSZCZ
12. FIRMA „AGRO ZBYT” P. ZBIGNIEW TRACZ – EKOGROSZEK – ŁOWINEK
13. FIRMA HANDLOWA – P. EWA HURUN – KURTKA DAMSKA – PRUSZCZ
14. P. MARIUSZ I JOANNA ERWARD – DRUKARKA – PRUSZCZ
15. POLO MARKET – KOSZ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH – PRUSZCZ
16. FIRMA ECO-POL -P. DARIUSZ ORZECHOWSKI – PRUSZCZ
17. BIBLIOTEKA PUBLICZNA W PRUSZCZU- KALENDARZE GMINY PRUSZCZ, KSIĄŻKI
19. P. JADWIGA GRZĄDKA – MIROWICE (OBRAZ – RĘKODZIEŁO)
20. P. JANINA MICHALSKA – WYROBY RĘKODZIELNICZE
21. DARY PRZEKAZANE PRZEZ SZKOLNE KOŁO CARITAS W PRUSZCZU
22. DARY PRZEKAZANE PRZEZ WOJEWÓDZKI SZTAB WOŚP W BYDGOSZCZY (KOSZULKA WOŚP / PLECAK WOŚP / KSIĄŻKOWE WYDANIE UPAMIĘTNIAJĄCE 25 LAT HISTORII WOŚP)
23. FIRMA KLF – P. KLAUDIUSZ FALEŃCZYK – PRUSZCZ / ZBRACHLIN
24. MOTEL S5 – P. BEATA FALEŃCZYK PRUSZCZ-ZBRACHLIN
25. STOISKO POKAZOWE RATOWNICTWA MEDYCZNEGO JEDNOSTKI OSP W PRUSZCZU
26. KWIACIARNIA MAGNOLIA – P. MAŁGORZATA I STANISŁAW GOLIK UPOMINEK FLORYSTYCZNY – PRUSZCZ
27. P. MAGDALENA ZIAJA (FIZJIOTERAPEUTA) – MASAŻ LECZNICZY (60 MINUT) Z DOJAZDEM DO DOMU.
28. BURMISTRZ KORONOWA – KSIĄŻKI, KALENDARZE I UPOMINKI
29. URZĄD GMINY PRUSZCZ – KALENDARZE TRÓJDZIELNE
30. SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEWIEŚCINIE – ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ
31. PIOTR PIOTROWSKI – MIODY

karnet na pływalnię w Świeciu podarowany przez Wójta Gminy Pruszcz

karnet na pływalnię w Świeciu podarowany przez Wójta Gminy Pruszcz

Zaszufladkowano do kategorii Kultura

Ferie Zimowe – program

I TURNUS
30.01.2017 – Bajkowa Filharmonia Pomorska dla dzieci oraz Pływalnia Osielsko
31.01.2017 – Dzień Gier Komputerowych oraz zajęcia artystyczne
01.02.2017 – Lodowisko Koronowo oraz gry i zabawy sportowe (hala MGOSiR Koronowo)
02.02.2017 – Zimowa Przygoda w Zagrodzie Kozielec
03.02.2017 – wyjazd do Multikina oraz do Myślęcinka (stok saneczkarski)

II TURNUS
06.02.2017 – Kino Wrzos w Świeciu oraz zabawy w Kręgielni OSiR
07.02.2017 – Magiczna Akademia Parku Sienno (w trakcie kulig)
08.02.2017 – Park Wodny OLENDER Mała Nieszawka
09.02.2017 – Dzień Gier Planszowych oraz zajęcia artystyczne
10.02.2017 – Dzień Sportu i Zabawy – Park Rozrywki (sala gimnastyczna w Serocku)

Zastrzegamy sobie prawo do niewielkich korekt w planie ferii.

Odpłatność za turnus wynosi 150 zł – w cenie dzieci otrzymują drugie śniadanie
Zgłoszenie oraz wpłaty prosimy dokonać do dnia 15 stycznia 2017.
Ilość miejsc ograniczona!

Grupy organizujemy w GOKSiR w Pruszczu oraz w Domu Kultury „Ostoja” w Serocku

Regulamin ferii: Regulamin Ferii Zimowych 2017.pdf
Karta zgłoszeniowa: Karta zgłoszeniowa – Ferie z GOKSiRem 2017.doc

telefony kontaktowe:
GOKSiR Pruszcz 52-33-20-414
Dom Kultury w Serocku 52-382-97-38

Protokół z konkursu „Moja piękna wieś”

Dnia 16.12.2016 r. został rozstrzygnięty konkurs z pierwszy edycji „Moja piękna wieś”.
W konkursie udział wzięło 38 prac wykonanych trzema technikami: rysunek, malarstwo, kolaże.

Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych:
1. kategoria: 5-6 lat
2. kategoria: 7-10 lat
3. kategoria: 11-13 lat

Jury w składzie:
1. Mirosław Kopka
2. Agnieszka Pipowska
3. Alina Jankowska

Przyznane zostały nagrody dla poszczególnych kategorii wiekowych:

1. kategoria 5-6 lat:
I. Kornelia Faleńczyk
II. Hanna Pipowska
III. Antonina Gaca

2. kategoria 7-10 lat:
I. Emilia Łakomska
II. Julia Piotrowska
III. Maja Groszewska
Wyróżnienie: Urszula Mikulska, Aleksander Kocikowski

3. kategoria 11-13 lat:
I. Agata Załęska
II. Wiktoria Koszowska
III. Tymoteusz Chmielewski
Wyróżnienie: Karolina Skurzewska, Zuzanna Serafin

4. kategoria 14-19 lat: nie wpłynęły żadne prace plastyczne.

Zaszufladkowano do kategorii Kultura